Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Diskusní fórum

Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 17. 2. 2021 16:14
  Říhová Zdenka
  Dotaz

  Proč starosta nezajistil úklid chodníků? Druhý týden je v celé vesnici ledovka a stále nový sníh. Bylo ušetřeno mnoho peněz na posypu a pracovníkovi, který ho rozhodí? Každý si musel pomoci sám, jak mohl.

  Informace o úpravě hřbitova budou zveřejněny? Ne, zveřejněny nebudou, plány jsou k nahlédnutí na OÚ. Chodníky tam budou nové? Ne, chodníky nové nebudou, zůstanou jako doposud.


 • 23. 2. 2021 12:56
  Ivan
  Re: Dotaz

  To musí bavit...


 • 17. 1. 2021 0:02
  Nechápu
  Říhová

  Dobrý den paní Říhová, Vaše ubohé kecy a bonzování tady opravdu nikoho nezajímají. Zajímalo by mě třeba, kolik Vás stál výkop kanálu na vašem pozemku? To ze jste něco dali bagristovi nemění nic na tom, ze to stále platila obec. Zajímavé je, ze pokud Váš manžel pracoval na obci nic jste nepsala a teď Škoda mluvit. Pokud se Vám líbí okolní vesnice tak nechápu proč tam nejste. Divím se Vám, ze Vás to baví dělat tady a na obecním úřadě ze sebe ........


 • 12. 1. 2021 20:39
  Říhová Zdenka
  Prosinec

  - Chodník ke hřbitovu nebude, pozdě podaná žádost. Oplocení a parkoviště později. Zavedení vodovodu nebude.
  - Zatím je na koupališti vysazeno 11 stromů ze 30.
  - Vozovka za Humny je hotová, přípojka kanalizace je tam auty zničena.
  - Na jaře má být urovnána navezená zemina a odstraněny keře vedle hřiště, také vyřešeny trativody dešťové vody a vše upraveno vedle cesty k nádraží.
  - 3 roky slíbené vybavení do zahrádky MŠ i dětské hřiště na koupališti - letos.
  - Černá skládka vedle hřiště se zvětšuje - asfaltová drť, kusy betonu a stavební odpad. Odvoz nebude je velmi drahý.
  - Zastupitel : ,, My na OÚ pracujeme i ve svém volném čase.,,

  - V okolních vesnicích - nová budova pro obchod, nová kanalizace, nové chodníky i osvětlení, celková oprava hřbitova, nová výsadba stromků a záhony růží. Po celý rok čisto a uklizeno i okolí.


 • 11. 1. 2021 1:37
  Lenka
  Dotaz

  Dobrý den,

  mohla bych se zeptat, jestli neuvažujete o výstavbě hřiště od společnosti Hags? Hledali jsme se přítelem nějaká dobrá a tahle firma se nám moc líbila. Díky moc. Lenka.

  Jo a odkaz je zde: www.hagspraha.cz


 • 14. 1. 2021 20:39
  Luděk Rotrekl
  Re: Dotaz

  Dobrý den, Lenko,
  v prosinci 2020 byla podána žádost na Ministerstvu pro místní rozvoj o dotaci pro realizaci dětských hřišť. Jedná se o hřiště určené primárně pro MŠ v parku a druhé hřiště v areálu bistra. To by mělo kromě atrakcí pro děti obsahovat i malý fitness a workoutové prvky. Důvodem je obsáhnout co největší spektrum obyvatelstva a mít tak větší šanci pro udělení dotace. Ta může činit až 80% nákladů. V květnu budou vyhlášeny výsledky a pokud budeme úspěšní, okamžitě obec zahájí realizaci. Projekt a jednotlivé prvky budou od firmy TEWIKO systems.
  Přeji hezký den.


 • 7. 11. 2020 17:51
  Zdenka Říhová
  Ze zasedání zastupitelů Říjen

  - Cesta za Humny je hotová? Rozšířena i před garáž autobusů, snad k vyhýbání protijedoucích vozidel? ,Okolí bude uklizené, čisté a v původním stavu, přesně podle smlouvy, řekl starosta., Velké hromady hlíny, kamení u hřiště, dlažba pod kontejnerem plastů i úklid kolem něj?
  - Práce na oplocení hřbitova i parkoviště před ním mají začít letos.
  - Výsadba 30 stromků na koupališti za vykácené u tenisového kurtu nebude. Zatím. Mohou se pro ně kopat jámy.
  - Okolí cesty od nádraží? Odpověď: ,Bude posečena tráva, ostříhány pařezy líp a dovezena další zemina k vyrovnání nerovností. Snad do zimy k tomu někoho dokopu,.


 • 28. 9. 2020 16:13
  Zdenka Říhová
  Oprava

  Ne dlažba - ale celé dětské hřiště na koupališti. Žádné v obci není. Proto jeden tatínek začal s jeho stavbou. Vše vyřídil, připravil, plán zaslal na OÚ. Ten byl schválen a potřebný materiál bude zaplacen OÚ. A i práce? ,, Vždyť to dělám pro děti.,, byla jeho odpověď.


 • 25. 9. 2020 18:34
  Zdenka Říhová
  Září

  - Práce na cestě za Humny pokračují, bylo nutno odstranit více jílovité zeminy a zpevnit ji. Může projet nákladní auto nebo autobus. Na okrajích budou obrubníky, mezi nimi vozovka 3,5 metrů široká.
  - Remízek k Moštěnce se vysazuje, o nových stromcích na koupališti se nehovoří. Pouze je zde odstraněna dlažba po bazénky pro děti a bude nová.
  - Firma na zhotovení nového oplocení hřbitova je vybrána. Sloupky budou z červených cihel a spojeny dřevěnými prvky. Parkoviště bude také.


 • 12. 8. 2020 16:50
  Zdenka Říhová
  Květen

  Komentář z 25. 5. 2020 20:28
  - Hezké zelené místo s novými stromky vznikne na koupališti. Velký bazén se zasype, zábradlí a betonový okraj odstraní. ,,Zjistil jsem, na žádné mapě není uvedeno koupaliště.,, Bylo postaveno na černo?
  - V obci je velký park. Chybí v něm pergoly. Brzy se začnou stavět kolem taneční plochy. Je to praktické, nemusí se na akce stavět stany, např. vaření guláše.
  - Bude dokončena práce a betonové sloupky i kusy betonu odvezeny na skládku Lověšice? ,,Nebudou, jsou složeny na skládce vedle hřiště. Každý si může vzít. Pořád se Vám něco nelíbí.,,
  - Po zahájení stavby dálnice do Přerova bude do obce navezeno 25.000 m3 zeminy. Smlouva je podepsána. Vyrovná se třeba nerovnost u cesty k nádraží.
  - Stálý pracovník pro obec nebude. Výhodnější je mít více brigádníků. Část roku, v zimě, nemusí do práce ušetří se peníze.
  - Hasiči se dočkali. Nové hasičské auto bude.

  - Pří sečení trávy, sekání náletů dřevin a štěpkování větví u Sv. Jána, byl odvezen polámaný a spadlý strom. Zastupitelé: ,,Tím jste se dopustila loupeže. Taková práce se musí hlásit nám, na OÚ.,,

  Zastupitelé mají mnoho přání a nápadů jak zlepšit vzhled obce a potřeby obyvatel. Daří se jim.


 • 12. 8. 2020 16:49
  Zdenka Říhová
  Duben

  Komentář z 26. 4. 2020 18:59

  - Hezký a potřebný příspěvek na linku bezpečí dětem je 3 000 Kč.
  - Necelé 4 roky se řeší oprava cesty za Humny. V dubnu je vybraná firma z Prostějova. Bude nová cesta již letos? Zatím se zeminou rovnají okraje.
  Márnice na hřbitově je již majetkem obce. Možná proto je tam stále otevřené okno i dveře. ,,Vždyť jsou tam jen desky, provaz a zvon. To nikdo neukradne. Klíč ke dveřím mám na OÚ. ,,
  - Všichni ořezané větve uklízíme na skládku. ,, Větve z obecních stromů se štěpkují u nich. Do prostoru. Uklízet se nemusí.
  - Od srpna 2019 zastupitelé mají zajistit výměnu nebezpečných hraček v zahrádce MŠ. Možná nebyl čas. Nyní se starají učitelky MŠ.
  - Požadavek zastupitelů - tenistů - nový kurt, bylo splněno ihned. Děti počkají, musí.
  - Výsadba stromků na koupališti za vykácené u kurtu nebude. Zatím. Nikdo neodklidil kameny, sloupky a kusy dříví kolem.
  - Hřiště na fotbal se upravuje. Okolí ne. Jsou tam hromady písku, štěpky, pařezů od kurtů a nová skládka odpadu.

  Dříve
  - Kdo si může zahrát tenis mimo zastupitelů? ,, Rozhodne o tom správce kurtu, kdo, kdy a za jaký finanční příspěvek.Přihlásit se jemu. ,,
  - U hřiště na volejbal jsou několik let složeny betonové sloupy. Proč? ,, Budou použity při stavbě jeho osvětlení. ,, Zájem o noční hrátky bude velký?


 • 14. 5. 2021 18:29
  Ollis Bator
  BEST ONLINE SPELL CASTER

  My Name Ollis Bator from TX USA. After 12years of marriage, me and my husband have been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. I tried to be strong just for the kids but I could not control the pains that tormented my heart, my heart was filled with sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and I needed help, so I searched for help online and I came across a website that suggested that Dr. Wale can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and I did it then he did a Love spell for me. 24 hours later, my husband really called me and told me that he missed me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pain he caused me and the kids. Then from that day, our Marriage was now stronger than how it was before, All thanks to Dr. Wale. he is so powerful and I decided to share my story on the Internet with Dr. Wale real and powerful spell caster who I will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here's his WhatsApp number +1(978) 406-9575 or Email him : everlastingspellcast@gmail.com or view his website for more review https://everlastingspellcaster.website2.me/contact    


 • 12. 8. 2020 16:48
  Zdenka Říhová
  Zasedání zastupitelstva 31.1.2020

  Komentář z 14. 2. 2020 18:36

  Chodník ke hřbitovu bude brzy nový, dotace je 90%. Jedná se o jeho prodloužení k bráně hřbitova.
  Na jaře začnou práce na cestě za Humny. Jedná se jak zajistit úklid a neporušit novou vozovku.
  Možná budou zprávy obecního rozhlasu i na internetových stránkách.
  Budou na jaře ostříhány stromky a keře na obecních pozemcích? Pouze některé, je jich mnoho.
  Stromy u tenisového kurtu musí být vykáceny.Ihned po odklizení betonu a pletiva z koupaliště budou vysázeny nové. 8.2.2020 stromy jsou vykáceny. Zbyla hromada dříví a štěpky z větví. Jako zůstalo v parku od října. 10.2.2020 Bylo nutné vykácet sedm zdravých bříz? ,, Ano! V loňském roce bylo z kurtu odvezeno 12 koleček spadaného listí a jehnědů. A to bylo dost. Tak rozhodlo 7 zastupitelů ( tenistů ) 31.1.2020. Vždyť byly vykáceny na obecním pozemku.,,


 • 11. 6. 2021 9:10
  patelana nadeema
  Re: Zasedání zastupitelstva 31.1.2020

  GET MEMBERSHIP SOUTH AFRICA +27733587735 Illuminati society in south Africa
  for Power/money/fame/love /wealth in Durban,Empangeni,Stanger,Pietermaritzburg,Newcastle,Mokamole,Ogies,Settlers,Skukuza,Steelpoort
  To join everyone can join but are you going to keep the secret? BRIEFLY this is a spiritual worshiping where by it helps you to be successfully in whatever you’re doing call Agent Andrew +27733587735
  THAT is why now days people are saying it’s for celebrities Join Illuminati in SOUTH AFRICA BLANCHES Top leaders and business lords because there worshiping
  Before they know about it they used to release more than 6-8 albums without becoming famous now days
  It’s one release. Other people they interpret it wrongly
  that we sacrifices humanity which is wrong traditionally
  we sacrifices but not humanity.
  The Illuminati is an elite organization of world leaders, business authorities, innovators, artists, and other influential members of this planet. Our coalition unites influence-rs of all political, religious, and geographical backgrounds to further the prosperity of the human species as a whole.We are delighted that your life’s journey has led you to discover our Illuminati Order organization.
  How to Join the Illuminati
  Maybe you have met one of our members in the flesh. Or perhaps not; we value anonymity. We see and know all just as a shepherd sees and knows all of the flock, our eyes peering over the masses to identify any threat to the survival of the human species. We are the bringers of new dawns, the guardians of the human species. We are the Pyramid, the Eye, the Light, and the Eternal Circle. We are the Illuminati. +27733587735
  web:https://how-to-join-illuminati-members.business.site/?m=true


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů